Anasayfa / ATP / Alexander Zverev’e İkinci Suçlama

Alexander Zverev’e İkinci Suçlama

Alexander Zverev, ikinci kez eski bir partneri tarafından saldırı suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Zverev, bu kez çocuğunun annesi tarafından suçlanıyor.

Alexander Zverev, kariyerinin ilk gününden bu yana hem kort içinde hem de kort dışında, oyuncular arasında en temiz imajlardan birine hiçbir zaman sahip olmadı. Daha önceki bir olayda eski kız arkadaşı, hem fiziksel hem de duygusal istismarın birçok kez yaşandığını iddia ettiğinde imajı çok ciddi bir zarar gördü. Yaşanan suçlamalarla ilgili çok dikkat çekici bir yazı yazılmıştı ve Zverev mahkemede bu suçlamaları reddederek yersiz olduğunu iddia ettiği tutumlarla savaşmayı tercih etti.

O dönemde mevcut davayla ilgili birçok karanlık şey de yaşandı. ATP’nin tüm mahkeme sürecine ve iddialara ilgisiz yaklaşımı, Zverev’in sessizliği ve pek çok detay, süreci zorlaştırdı. ATP ise sonunda, 15 aylık bağımsız bir soruşturmadan sonra Zverev’in herhangi bir suç işlemediğine ikna olarak oyuncuya herhangi bir yaptırım uygulamadı.

Mahkeme sürecinin ardından Zverev her şey yolundaymış gibi görünüyordu. Zverev bu sürecin ardından hiçbir şey olmamış gibi yeniden sahiplenildi. Ancak şimdi, Almanya’da yayınlanan haberlere göre Zverev eski olan başka bir partnerinden saldırı ve kişisel zarar suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Bu kez, eskiden ilişki yaşadığı Brenda Patea’dan bazı iddialar yansıdı.

Şu anda Patea’nın açtığı davayla ilgili çok fazla bilgi yok. Çünkü eski kız arkadaşı medyayla konuşmayı şu ana kadar reddetti. Ancak Berlin savcılığı Zverev’e karşı bir ifade zorunluluğu emri çıkardı. Şu anda, yasal olarak Zverev masum kabul ediliyor, çünkü iddiaların araştırılması ve doğruluğunun kanıtlanması için beklemek gerekiyor.

Suç iddiası, kişisel zarar şüphesiyle verilmiş olsa da, tam olarak ne yaşandığı şu anda kimse tarafından bilinmiyor. Alman tenisçinin bu karara itiraz etme hakkı da var. Şu anda henüz bir ceza kararı da çıkmadı. Çıkması muhtemel bir ceza kararı da bu bağlamda, mahkemenin suçlamaları kanıtlarla birlikte doğru bulduğu anlamını taşır.

Zverev ve avukatlarından konuyla ilgili olarak henüz bir yorum yapılmadı. Ancak Alman medyası sürecin 7 Temmuz’da başladığını doğruladı. Uzun bir süre önce başlayan süreçte Zverev’in avukatları neler olup bittiği ile ilgili bir bilgiyi henüz medyaya yansıtmadı.

Hakkında Tenis Tipster

Bunları da kontrol etmelisin

Amerika Açık Tenis Turnuvası iddaa tahmin ve analizleri

Müthiş Maçta Kazanan Zverev

Alexander Zverev, Jannik Sinner karşısında 2023 ABD Açık çeyrek finalinde kazanan taraf oldu ve çeyrek finale yükseldi.