Anasayfa / Tenis Tahminleri / Shelton Djokovic İddaa Tahmini 08.09.2023
tenis günün iddaa tahminleri tenistahmin.com
tenis günün iddaa tahminleri tenistahmin.com

Shelton Djokovic İddaa Tahmini 08.09.2023

ABD Açık’ın yarı final karşılaşmasında Ben Shelton ile Novak Djokovic arasında zorlu bir müsabaka oynanacak. Bets10, Shelton 12,5 alt için 1,80’lik oran belirledi.

Alternatif Bilgiler

Son 12 maçta Ben Shelton, +2,5 set handikabı ile kazandı.

Son 9 Ben Shelton maçında da 3,5 set üstü oldu.

Son 9 Ben Shelton maçında da 32,5 oyun üstü oldu.

Son 9 maçın 8’inde Novak Djokovic 2. seti kazandı.

Novak Djokovic son 5 ABD Açık maçını kazandı.

Novak Djokovic son 5 ABD Açık maçının 3. setini kazandı.

Son 12 maçta Ben Shelton, +6,5 oyun handikabı ile kazandı.

Son 5 maçta Novak Djokovic, -7,5 oyun handikabı ile kazandı..

Ben Shelton İncelemesi

Shelton ile ilgili olarak bu yıl ikinci kez kısa bir süre içinde büyük başarılar elde ettiğini söyleyebilmek mümkün. Geçen yıl Shelton, Avustralya Açık’ta son 8’e kalarak gösterdiği şık performansla genel olarak ilgi çekmeyi başardı. Ancak Melbourne mucizesinin ardından sezonun geri kalanı Shelton için çok da iyi geçmedi. Deneyim eksikliği nedeniyle Amerikalı oyuncu, kil zeminde oldukça zorlandı. Çim zeminde de iyi görünmedi fakat Shelton’un potansiyeli her zaman patlayıcı güç oldu. ABD Açık’ta da ciddi rakipleri eleyerek yarı finale kadar gelmeyi başardı.

Novak Djokovic İncelemesi

Djokovic ise, uzun bir süre boyunca örnek bir disiplin sergileyerek taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanmayı başardı. Bu sezon Grand Slam’lerde harika sonuçlar elde etti. İki şampiyonluk ve Wimbledon’da finalist olma unvanı, Djokovic’i haklı olarak dünya sıralamasının en üstüne çıkmasını sağladı. Birkaç yıl önceye kadar Sırp oyuncu, covid kısıtlamaları nedeniyle Kuzey Amerika’daki organizasyona katılamamıştı. Ancak Novak’ın dönüşü muhteşem oldu. Ağustos’ta Cincinnati Masters’ta zafere ulaştı ve dönüşü şampiyonluk ile taçlandırdı. ABD Açık’ta ise Djere karşısında zorlandığı maç dışında pek hasar almadan yarı finale kadar ulaşmayı başardı.

İddaa Oranı: Ben Shelton 12,5 Alt (1,57)

Bets10 Oranı: Ben Shelton 12,5 Alt (1,80)

Mobilbahis Oranı: Ben Shelton 12,5 Alt (1,80)

Hakkında Tenis Tipster

Bunları da kontrol etmelisin

tenis günün iddaa tahminleri tenistahmin.com

Korda Fokina İddaa Tahmini 09.04.2024

Sebastian Korda ve Alejandro Davidovich Fokina, 9 Nisan’da ATP Monte Carlo’da karşılaşacak. Bets10, Korda 2. Seti kazanır seçimi için 1,92’lik oran belirledi.